UAB "MOTOPULSAS" Veikla

UAB Motopulsas įkurta 1996 metais. Veikla: prekyba motociklais ir viskuo kas susiję su jais ir jų vairuotojais.
Visas prekes mes parduodame gamintojo kainomis, todėl savo pirkėjams suteikiame galimybę nepermokant, nevažiuojant į užsienio šalis, tiesiog Lietuvoje nusipirkti viską ko reikia.
Kiekvienas mūsų pirkėjas, gyvenantis ne Vilniuje, gali nevažiuodamas pas mus į parduotuvę, užsisakyti telefonu reikalingas detales, motociklą ar padangas, kurie bus pristatyti į pirkėjo miestą ( tokiems pristatymams yra sudaromos sutartys, kurios pasirašomos ir persiunčiamos paštu arba elektroniniu paštu ). Užsakymus priimame elektroninio pašto adresu: [email protected]. Suzuki detalių pristatymas per 14 dienų, motociklų pristatymas per 20 dienų. Aišku, daug detalių, šalmų ir aprangos yra parduotuvėje, tačiau jei pirkėjas nori ko nors ypatingo, ar nėra vietoje reikalingos išmieros, tenka daryti užsakymą.
Kadangi kiekvienais metais mūsų prekių poreikis Lietuvoje vis dideja, dėl geresnio klientų aprūpinimo ir aptarnavimo, kviečiame bendradarbiauti motociklų rinkoje dirbančias firmas iš visų Lietuvos miestų. Laukiame laiškų adresu [email protected]
Sertifikatai.
Visos parduodamos prekės sertifikuotos EU. Visiems parduodamiems Suzuki motociklams suteikiami "Tipo pripažinimo" ir "Tipo atitikimo" sertifikatai, reikalingi pirmai motociklo registracijai Lietuvoje. Naujiems motociklams suteikiama garantija.

Bendrais bruožais susipažinkite su mūsų prekių asortimentu. Mes prekiaujame:
Naujais Suzuki motociklais.
Originaliomis Suzuki atsarginėmis dalimis.
Šalmais firmų Lazer; Shoei; Rocc;
Specialiais motociklininkų rūbais su apsaugomis.
Taip pat apsaugos stuburui, sanariams "Acerbis", apsauginiai diržai, apsauginiai akiniai "Scott", batai "Gaerne" su specialiomis apsaugomis, ir t.t.
Suzuki atributika pažymėtos prekės.
Įvairiais motociklų aksesuarais.
Prekiaujame ir kai kuriomis dalimis visems motociklams: apsaugos "Acerbis", grandinės su žvaigždėmis - "Regina" ir t.t.